top of page
tüv rheinland.png
TUV banner kopya.jpg

Teknikeller Trabzon Castrol Oto Servisi Trabzon'un 5 Yıldızlı Tüv Rheinland Denetim Belgesine Sahip Servisidir.

TÜV Rheinland Türkiye faaliyetlerini, global bir endüstriyel denetim ve sertifikasyon hizmetleri sağlayıcısı olan TÜV Rheinland Grubu bünyesinde sürdürmektedir.

140 yılı aşkın bir geçmişe sahip ve 65 ülkede faaliyet gösteren Almanya merkezli TÜV Rheinland, Türkiye’de 1999 yılından bu yana, Ürün Güvenliği Testleri ve Belgelendirme, Sistem Belgelendirme, Endüstriyel Hizmetler, Eğitim ve Danışmanlık alanlarında müşterilerine en son ve en yüksek standartlarla hizmet sunmak için çalışmaktadır. Tüm dünyada coğrafi alan kısıtlaması olmadan denetim ve belgelendirme faaliyetlerinde bulunabilmektedir.

Almanya’nın ve Avrupa’nın en önemli sanayi bölgelerinden birisi olan Ren Bölgesi’nden edindiği 140 yılı aşkın tecrübesini de arkasına alan TÜV Rheinland, dünya genelinde artık kalite ile eş anlama gelen bir marka haline gelmiş durumdadır.

Yüzyılı aşkın bu deneyimin Türk firmaları ile bir araya gelmesini sağlayan TÜV Rheinland Türkiye, müşteri ihtiyaçlarına en uygun maliyetlerle ve en kısa sürede cevap vererek, ürün ve hizmetlerine değer katmak için İstanbul’un ulaşımı en kolay yerlerinden birisi olan Kozyatağı’nda konumlanmıştır. İstanbul’daki donanımlı laboratuvarlarının yanı sıra dünya genelindeki lokasyonları sayesinde de global iş ortağı kimliği ile müşterilerinin taleplerini en üst düzeyde karşılamak için özenle çalışmaktadır.

Tüv Rheinland Hakkında Detaylı Bilgi İçin   www.tuv.com/turkey/tr/about-us/tüv-rheinland-turkey   sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

bottom of page